SEO/SEMSocial media

SEO lub ruch w sieci społecznościowej: Który jest lepszy dla Twojego bloga?

Blog może skorzystać zarówno z procesu optymalizacji wyszukiwarek (SEO), jak i z ruchu sieci społecznych. Jednak ważne jest, aby wybrać jeden a większość ludzi nie jest w stanie dokonać tego wyboru. Jeśli jesteś również zdezorientowany w dokonywaniu wyboru dla swojego bloga, oto spojrzenie na to, co jest lepsze dla tego blogu, SEO lub ruchu sieci społecznych.

Aby zdecydować między SEO i ruchu sieci społecznych dla Twojego bloga, należy najpierw zrozumieć, jak można skorzystać z tych dwóch. Oto spojrzenie na korzyści z tych dwóch.

SEO ( Optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek)

SEO może pomóc, jeśli chcesz zarabiać na swoim blogu za pomocą odpowiednich reklam. Ludzie klikając na reklamy zawsze szukają więcej informacji, usług lub produktów.

SEO może być naprawdę pomocne, jeśli chcesz uzyskać większą ilość ruchu niż jakość. Naprawdę dobrym powodem do pragnienia ogromnej ilości ruchu jest to, że może pomóc przyciągnąć uwagę reklamodawców. Jeśli można łatwo uzyskać tysiące kliknięć codziennie na swoim blogu bez odwiedzających rzeczywiście spędzających zbyt dużo czasu, reklamodawcy będą nadal mieć codziennie miejsce. To dlatego, że ogromny ruch może zamienić się w wiele szans na sprzedaż. Jest to naprawdę ważne dla reklamodawców.

SEO jest najprostszym sposobem dotarcia do docelowych konsumentów. To dlatego, że jest to spowodowane tym, że wiele osób korzysta z Facebooka lub Twittera, tak samo jak korzystają z różnych wyszukiwarek, takich jak Google lub Yahoo! Oznacza to, że więcej osób może dowiedzieć się o twoim blogu i odwiedzić go za pośrednictwem wyszukiwarek, a nie stron sieci społecznych.

Ruch w sieciach społecznościowych

Ruch w sieci społecznościowej, który dociera do Twojego bloga może być rzeczywiście powtarzającymi się gośćmi, jeśli lubią to, co masz do zaoferowania. Możesz sprawić, że będą mogli zapisać się na twój blog, zapewniając łatwy i wygodny sposób.

Poleganie na ruchu sieci społecznych pozwala być tak kreatywnym, jak to możliwe z blogiem. Nie musisz się martwić o wymagania wyszukiwarek i ograniczenia przez nie stawiane.

Również poleganie na ruchu w sieci społecznościowej pozwoli Ci uniknąć używania słów kluczowych jako zasady. Pozwala to również na wykorzystanie zdjęć lub filmów na blogu bez obaw. W ten sposób można dodać kilka ciekawych innowacji na swoim blogu, co z kolei może spowodować, że ludzie mogą odwiedzić Twój blog ponownie i ponownie, podczas gdy może również skierować go do swoich przyjaciół i znajomych. To pomoże jeszcze bardziej poszerzyć bazę użytkowników.

Cóż teraz, kiedy znasz korzyści zarówno SEO, jak i ruchu sieci społecznych, tutaj jest coś, aby podsumować to wszystko.

Faktem jest, że jeśli chcesz ogromnego ruchu bez obawy o jego jakość, trzeba skupić się bardziej na SEO dla swojego bloga. Jeśli chcesz jakości ruchu zamiast tego, należy po prostu iść do opcji ruchu sieci społecznych. Decyzja zależy od wymagań.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również

Close
Close
Close